Hakunamatata

Může slepice zašlápnout mravence?

Například, když někam běží a nedává pozor. A kolik jich tak může zašlápnout jedním šlápnutím?

Nejlepší odpověď
beer

Zašlápnout může, ale pokud to nebude na tvrdém a dokonale rovném povrchu, mravenec to díky vlastnostem kutikuly bez problémů přežije.

Další odpovědi
autacek

Dle odb. literatury od O. Sekory, pokud to bude mravenec Ferda, tak boj se slepicí vyhraje.

P.S. Empirickým výzkumem jsem právě zjistil, že ledacos přežije i mravenec zahradní..