Denny506

Může si učitel vymyslet známku a započítat ji do klasifikace?

Dnes se uzavírají známky na čtvrtletí a můj učitel s námi psal jenom jeden test, kde mám 1. No ale z 1 známky nás nemže hodnotit, tak každýmu tam vymyslel nějakou známku navíc vysoké hodnoty, což všem ničí průměry a nechce je pak smazat. Může tedy učitel vymýšlet známky za neco co nemůže obhájit?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To je divné, to vám řekl, „vymyslel jsem si známky“? Je možné, že známkoval práci v hodině, prostě to, jak se kdo snaží. Pokud máš pocit, že tě poškodil špatnou známkou, kterou si nezasloužíš, tak s ním promluv.

Další odpovědi
ivzez

Denny, to je nějaký nesmysl, ne? Nemohl sis něco mylně vysvětlit?

Ve čtvrtletí nejde o klasifikaci, známky se nezapisují do katalogu
a do konce roku je většinou ještě dost času na případnou opravu.

U nás jsme při čtvrtletních klasifikačních poradách řešili jenom hrozby neklasifikace a velmi slabý prospěch (u prvních ročníků i slabý – čtyřky).