Bublinnka

Může si student SŠ dálkového studia změnit cizí jazyk k maturitě…

…nebo musí maturovat z toho jazyka který se učil na ZŠ.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud chce, tak určitě může.

Další odpovědi
Ella

ASi je to stejné jako u denního studia – jazyk si můžete vybrat podle toho jaké jazyky nabízí ona SŠ, na jaký si troufáte, nezáleží co jste studovala na základce, ale co studujete teď – já se na základce taky učila němčinu a maturovala jsem z angličtiny :) Pokud vím, předměty k maturitě a jejich váš vlastní výběr se musí „odevzdat“ snad do listopadu, to záleží na škole, nejspíš. Potom už to myslím změnit nejde.