Avatar uživatele
samicek333

Může si pes pamatovat počet?

Dobrý den, dokáže si pes pamatovat nějaký počat? Protože s ním budu dělat zkoušky ZPU1 a tam je štěkání, že prý musí štěknout třikrát. Je to nějak na ukázání prstem , to ten náš umí, ale dokázal by si zapamatovat, že vždy musí štěknout třikrát na jeden povel?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, Deli, Adula.57 před 4569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Sice neví, co je to 3krát, ale ano.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
amelie95

Ano.Ale nejlepší je na to štěkání vždy ukázat prstem.Prostě s ním pohnou a měli by jste s ním pohnout 3× a podle toho by měl štěkat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Podle mne dokáže. Moje matka měla huskyho a teď má tibetského teriéra. Neboť oba pesci byli rozmazleni, naučila si je, že jako odměnu za to, že všechno zbaštili, dostali tohle:

Husky – 4 kostičky másla na talířku (ať je dala do řady, nebo vedle sebe dvě a dvě, vždy si je snad spočítal a pokud byly jen 3, čekal nad talířkem dál na tu čtvrtou, pak teprve odešel – a bylo jedno, zda byly malinké nebo větší, prostě musely být 4)

Tibeťák – dostává 4 piškoty, postupně od paničky. Spokojeně odejde až po čtvrtém!

Kolikrát jsme psy zkoušeli zmást, dát jim o jeden méně, ale prostě to neprošlo.
Podle mne umí počítat. Minimálně do čtyř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Proč štěkat – dobrý pes velmi dobře pozná, že dostal o dva piškoty méně než obvykle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek