Může si pasažér v letadle hrát za letu s ježkem v kleci, či je to bráno jako teoretická zbraň?

Doplňuji: Myslím ten hlavolam, ale dobré vědět, že živý nejde. :)

Odpovědi
Kepler

Buď v klidu, hned budou vědět, že jsi z ČR. My nejsme nebezpeční. Možná to od tebe bude chtít stewardka koupit, protože v životě něco takového neviděla 🙂

Lamalam

Nemůže. S živým ježkem ho na palubu nepustí.

kolmano

Myslím, že do letadla tě s tím pustí, ale záleží kam a s kým poletíš. Češi co tento hlavolam znají budou v klidu, ale rodinka z Belgie to bude považovat za bombu a začnou panikařit :)