Kepuč

Může si „obyčejný“ fanoušek zaplatit rozhovor se světovou celebritou?

Říkám si, kolik bych asi musel zaplatit, jestli by bylo vůbec vůbec reálné, kdybych chtěl s celebritou pokecat u piva :D

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, většinou to lze. Cena je dohodou, většinou přes agenta dané celebrity.

Další odpovědi
gecco

Pokud vím, neexistuje oficiální ceník „celebrit“ – takže kontaktuj managera dané „celebrity“ – a dozvíš se to přesně…
😉
Některým by třeba stačilo zaplatit to pivo…
😉

led

Záleží od toho, s ktorou celebritou a ceny za rozhovor.

Ďakujem za rozhovor
PS.
máte to bezplatne, ani to pivo nemusíte.
Doplňuji:
pokračovanie v diskusii --->

led

Celebrita je osoba, ktorá sa stala známou prostredníctvom prostriedkov masovej komunikácie.Okrem známych umelcov a politikov sú aj celebrity, ktoré sa stali známe napríklad vďaka svojim rodičom, či životným partnerom alebo svojim životným štýlom napríklad Ivana Zelníčková svojim výdajom za Donalda Trumpa, Paris Hiltonová ako dedička Richarda Hiltona pre svoj životný štýl.
PS.
Kedže internet je celosvetové masové médium, aj tu sú uživatelia žijúci mimo územia ČR, s kľudným svedomím môžem prehlásiť, že aj mnohí tunajší užívatelia sa môžu počítať medzi svetové celebrity incognito cez svoje nicky. :)