krftwrk

Muze si obchodnik nauctovat vec zdarma ?

Napr. samotna susenka stoji 10 korun,ale baleni 2+1, ktere by melo stat 20 korun, stoji normalne jako kdyby ta treti nebyla zdarma, tedy 30 kc.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ceny si stanovuje obchodník, zákazník na ně může přistoupit nebo nemusí.

Další odpovědi
anonym

Kdo určil podle tebe, kolik by 2+1 „mělo stát“??
Pokud se ti cena zdá vysoká, smlouvej.
A nebo nekupuj.

mojitek

pokud je z obalu jasné,že ..+1 (zdarma) tak by to zdarma samosebou mělo být „zdarma“ .Pošli tam kontrolu,protože Vás okrádá.

mosoj

Může, pokud mu to přinese vyšší zisk proč ne.
Jednou z povinností obchodníka je vytvářet zisk, nicméně je to ale v jeho zájmu.