skorpik2

Může si někdo stěžovat na hlasitou hudbu během dne nebo spíš může s tím něco dělat policie??

Nejlepší odpověď
anonym

Může, v případě, že hlasitost překračuje bezpečnou hranici. Toto by musel přeměřit a posoudit hygienik.
Příliš hlasitá hudba je také formou obtěžování. Je slušností dodržovat určitá pravidla a snažit se respektovat soukromí dalších osob. Ohleduplnost by měla být samozřejmostí, ne vynucená PČR.

Další odpovědi
bolak

Todle se řešilo u konkurence a přišlo se na to, že jediný řešení je klasickej přeshubák >>> http://www.po­radte.cz/domac­nost-a-bydleni/14343-otravny-soused-hlasita-hudba-pres-den.html

Jinak chápu tvoje utrpení, já mám sousedy taky na pendrek. Tudle mi ve tři ráno tloukli na dveře tak dlouho, až jsem jim byl nucen otevřít. Představ si to, všude tma a voni si usmyslej, ještě v pyžamu, že přijdou v tuhle hodinu bez ohlášení na návštěvu. A hned jak jsem otevřel dveře, tak na mě začali hulákat, jestli si jako myslím že je normální ve tři ráno vrtat vrtačkou do zdi. Takže jsem samozřejmě racionálně argumentoval tím, že normální lidi už v tudle dobu dávno spěj, takže jsem předpokládal že jim to nebude vadit. A to voni si pak ještě dovolili drze kroutit hlavou a dědek se mi bez mého svolení vtlačil do bytu a vyzvídal, proč si jako v tuhle hodinu věším vobrázek na zeď, tak mu normálně říkám že si žádnej vobrázek nevěším a on hned vyzvídal k čemu teda potřebuju mít díru ve zdi… Zvědavý jak vopice… jsou ty dnešní sousedi, co je jim do toho viď, prostě mi připadalo že tam ta díra tak nějak patří, tak sem ji tam navrtal…

Takže jak říkám, každej máme potrhlý soudedy, nejseš v tom sám. Držím palce!