mosoj

Může si kosmonaut v kosmické lodi říhnout ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Proč by nemohl?!

mosoji, ty bolákuješ 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Spíš je problém s tím, že to krknutí bude více smrdět, protože ve stavu bez tíže se jinak pohybují molekuly vzduchu – brownův pohyb částic

bolak

mosoj se bouří :))

už první otázka byla nápadná a u mušlí už bylo jasno :p

annas

Na šumění mušle jsem vložila otázku již dávno.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-zpusobuje-ze-slysime-sumeni-more-kdyz-si-prilozime-k-uchu-morskou-musli

mosoj

Ne, ne pánové. Má to svoje fyzikální pravidla !! Prostě to ve stavu bez tíže nejde. Plyn se nedokáže oddělit od tekutiny.
Pokud si někdo plete říhnutí s pšouknutím ( to jde) za to já nemohu !!!!

briketka10

přesně tak mušle :DD))