Může si dospělý člověk uhájit to, že leze v parku po stromech? Pracovníci z blázince ho můžou vyzvednout bez výslechu?:)

Nejlepší odpověď
Funna

proč by mělo být lezení na strom známkou bláznovství???…po­kud by to platilo, už bych z blázince nevyšla .-)..sice to obvykle není v parku (i když už i to se stalo), ale v lese úplně „napohodu“…nevím, proč bych měla být považována za blázna, když při tom strom nedojde k úhoně…to by byl smutný „dospělý“ život…

Další odpovědi
Drap

Jistě můžeš si to uhájit, proč by ne. Lezení po stromech zakázáno neni. Jen je třeba počítat s tím, že v kazajce se některé věci hájí dost obtížně.

gecco

Pokud tuhle otázku myslíš vážě, nemine tě ani vysvětlení na PČR, zřejmě ani delší hospitalizace…
😉

orwell

Určitě může, dokonce je to někdy nezbytné. Např. potkáš-li bachyni s mláďaty a jen blázen by to neudělal. Navíc je-li dospělému přes 60, je to borec-umělec a je třeba to respektovat.

anonym

Zavolejte doc.Chocholouška a ten pošle do parku Arnošta a Arnošta?!
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oqS5bShwnJs

zorro

Může, ale musí být v uniformě a ten park na Karláku.

gecco

Funna → taky víš, že nejkrásnější pohled na svět je z koruny sporého dubu?
😉