karolínaasko

Může si dítě převzít balík?

Muže si dítě mladší než patnact samo objednat balik na svou adresu a pak si ho samo vzít z rukou pošťáka? A jak se identifikovat?

Nejlepší odpověď
M.

Vždy chtějí nějaký průkaz totožnosti. Doporučovala bych spíš to objednat na jednoho z rodičů.

Další odpovědi
badisko

Ne to nejde …musis mit obcanku na nic jineho krom obcanky a pasu to nedostanes …jinak jsi mohla klido pouzit tu sedou listu na pravo..http://www­.odpovedi.cz/o­tazky/od-kolikati-let-se-muze-vyzvedavat-posta-baliky-dobirka