bolak

Může si dát Vašek Klausů pět let pauzů… a pak kandidovat znova?

…nebo jak je to s volbou prezidenta, platí že maximálně 2 funkční období nebo dvě funkční období po sobě?

Nejlepší odpověď
anonym

Pro blbce je každej blbej.
Omlouvám se, nedalo mi to a musel jsem reagovat na ten nepochopitelný výlev od Kuba007

Další odpovědi
Hykam

Údajně pokud by byla uzákoněna přímá volba, tak může kandidovat hned a nemusí čekat na další funkční období.

anonym

Kubo, proč je bolak blbej?

kuba007

Seš normální? Asi ti hrabe ne věž!! Zamysli se nad sebou bolaku!! Seš fakt blbej. Nevidím jinou možnost, jak ti to říct!!

bolak

teda teď sem to dostal, pane jo :))