Může si člověk slavit Vánoce po celý rok? Třeba chodit na úřad práce oblečený jako Santa Claus?

Nejlepší odpověď
dubraro

Jistě. Otázkou jen je, kdy přestane chodit na ÚP a začne chodit na vycházky v oploceném areálu.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, nic mu v to nebrání.

Lamalam

Ano, ale u nás doma slavíme Vánoce jiným způsobem, než oblékáním se do barev Coca-Coly.

ivzez

Pokud to ÚP nevyhodnotí jako maření nebo
neposkytnutí potřebné součinnosti, může si
na schůzky na ÚP klidně chodit, v čem chce…

Nuk nuk

Vánoce si savte, kdy chcete a oblečený si také choďte, jak se Vám zlíbí. Jen s tím oblekem á la Santa Claus si nejsem úplně jistá, že na Vás úřednice ÚP časem nezavolá Chocholouška.