bolak

Může sebevrah skákající pod vlak, tento vlak vykolejit?

Odpovědi
anonym

Leda, když skočí v autě (nebo něčem větším)…

Drap

Teoreticky by to i možné bylo. Vzhledem ke struktúře sebevraha se to nestane. Samozřejmě zde má vliv i typ lokomotivy .Myslím, že podobný případ nebyl zaznamenán.

Beer4Real

Kdyby pod vlak skočil společně Robocop s Terminátorem, tak by ta šance byla velká.

marci1

Myslím, že ne. Viděla jsem fotografii přejetého sebevraha, kterého vlak rozpůlil přesně na dvě poloviny ( od hlavy až po dolní část břicha ).Pravá půlka těla ležela vedle koleje vpravo, levá vlevo.

quentos

může vykolejit strojvedoucího a vlak pak následkem toho

mosoj

Pokud mu vlak najede na titanový kyčelní kloub tak ano.

NikkiHeat

pro Marci1: evidentně měl rozdvojenou osobnost…

led

Teoreticky môže nepriamo, ak rušňovodič použije rýchlobrzdu na nevhodnom mieste trate.
Pokiaľ za vlak považujeme aj cestujúcich a posádku vo vlaku, odpoveď znie ano.
Minulý piatok sebevrah vykoľajil pred Pardubicami mnoho cestujúcich Slovenskou strelou do Prahy, museli si rýchlo zmeniť, posunúť program naplánovaný na piatok – meškal do Prahy 90 minút.

Kelt

Pokud má sebevrah na sobě něco, co je silnější než hybnost rozjetého vlaku, nějaký speciální oblek, je v autě, případně má výbušninu, pak ano.

bolak

marci1: a co kdyby měl titanovej kloub a schválně ho tak nastavil

marci1

Jedině tak a nebo titanovou destičku v hlavě. Znám jednoho takového.