storak2

muze se zvetsit prostata castym sexem

Nejlepší odpověď
anonym

Ba naopak, sice ne, že by se zmenšovala, ale nemá tendenci se zvětšovat.

Zdroj: internet

Další odpovědi
Drap

Určitě ne, jak píše DR BAN, spíš prospívá
Doplňuji:
Že by častý sex, obnovil problémy s prostatou je nesmysl.

anonym

Při problémech s prostatou se doporučuje její masáž. Co je vlastně pohlavní styk jiného než mimovolná masáž prostaty? Častý sex může výrazně problémy s prostatou ovlivnit.

venkovan

jeden týden v novinách píší, že nedostatek sexu okolo třiceti let může být příčinou i rakoviny prostaty.
Druhý týden zas píší v těch samých novinách, že častý sex může být příčinou rakoviny prostaty.
Nicméně zbytnění prostaty způsobuje mnoho příčin. Tak je lepší zajít za urologem.