antík

Může se vymáhat mínus v telefoním kreditu jako normální dluh ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud máte předplacenou kartu a nejse registrován tak operátor o Vás neví tak obtížně to bude vymáhat. To se zablokuje SIM karta a odblokuje se až dobíjete kredit.

Pokud máte paušál tak to asi vymáhat budou

Další odpovědi
Drap

Každý dluh je vymahatelný. Nespoléhal bych v žádném případěna to, že kvůli desetikoruně se nikdo soudit nebude. Pokud firma začne počítat penále, tak i malá částka může narůst do astronomické výše.

Fidel

Domnívám se, že to vymožitelné je. Tedy teoreticky. Nikdo se nebude soudit kvůli desetikoruně. To, že si myslíte, že se neví, kdo jste, tak se mýlíte. Oni třebas neznají vaše jméno, ale jsou schopni vás lokalizovat – určit kde bydlíte (podle toho, odkud vás váš mobil nejčastěji registruje do sítě…), komu voláte atp…