Může se ve světě uchytit obyčejná 2D hra?

Zajímalo by mě, zda by ve světě mohla prorazit tato 2D hra? Jakou má šanci asi na úspěch. 2D hry moc nejsou v kurzu, jelikož je vystřídaly před několika lety 3D hry. Myslím si, že i 2D hry mají své kouzlo, co si o tom myslíte vy? Můžou mít popularitu? Můžou prorazit do světa?

Pro lepší představivost Vám ukazuji svoji nově rozdělanou 2D sci-fi střílečku ve Vesmíru: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EQH0WfAV­ZVU

Zatím je to ve fázi demoverze..

Nejlepší odpověď
Hans51

Myslím si, že kvalitní hra nemusí automaticky být ve 3D. Důležitým hlediskem je její hratelnost, originalita apod. Řekl bych, že úspěchu hry může pomoci, pokud bude dostupná i pro mobilní telefony a tablety. Každopádně nevěšte hlavu, znám velké množství úspěšných a vynikajících 2D her.

Další odpovědi
Lurius

Každá hra která má v záplavě nudných titulů čím zaujmout, má šanci prorazit…

V tomhle žánru je velmi populární Hotline Maiami
https://youtu­be.com/watch?v=2n_Bi­noS1Ug

arachis

Upřímně? Tohle bych si zahrála v rámci seznam/hry on line zdarma, ale jako CD bych si to nekoupila ,pravděpodobně na 90%.