kapital

Může se ve Starších Žácích hrát s kolíky na kopačkách ? Díky

Odpovědi
karbo

Jako trenér kopané jsem neměl nikdy problém,že by to nějakému rozhodčímu vadilo.Jen kolíky nesmí být kovové nýbrž plastové či gumové.Dnes jsou ale většinou k dostání lité kolíkové kopačky,které jsou podle všech regulí.

KubikS7

Ano,můžeš. Jako starší žák jsem v nich hrával. Nyní už hraju za muže a posledním rokem za dorost a hraju v nich stále,ikdyž mám radši lisovky .

jenjedna

Od kolika let se smí nosit lisokolíky,kolíky ?