lenisek01234

Může se vám něco stát když vypijete 9 sklenic vody i když nemáte žízen a pak vás bolí břicho?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Stane se to, že budeš must často běhat na wécko.

Ale břicho tě bolí ze stejného důvodu, jako když se přecpeš jídlem. Časem to přejde.
Ale nepraktikuj to moc často. Jedna ženská umřela na přepití vodou – v rámci hubnutí pila a pila a pila až se upila. I ledviny mají své meze.

Další odpovědi
Elk

Samozřejmě může i když nevím jak velké jsou ty sklenice. Nic by se nemělo přehánět a ani voda. Slyšel jsem o případu úmrtí z nadměrného jednorázového vypití velkého množství vody – sázka. Člověk není hovado, aby vypil kýbl vody, ale někdy se tak chová.

bolak

Půlitry? > http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=2748

Maximálně umřít, jinak nic zas tak strašnýho ;)