loky-2410

Může se v zimě střílet ze vzduchovky ?

Chtěl bych se zeptat jestli se v zimě může chodit ven střílet ze vzduchovky jestli se neporuší pružina atd. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Běžné počasí (ani teploty pod bodem mrazu) vzduchovce nevadí, potřebuje jen běžnou údržbu (a pokud ji poté doneseš do místnosti s vyšší teplotou a vlhkostí, musíš ji důkladně otřít od zkondenzované vody (i zevnitř).
Samozřejmě je vhodné při nízkých teplotách mazat méně viskózním olejem (i pružinu, píst…).
😉