může se umřít ve snu když se vam zdá neco strašidelného.?

nekteří lidí umíraj i ze strachu jako doopravdy,muze se to stat i když se vam neco strašidelného zdá?

Nejlepší odpověď
eLx

když se může člověk probudit s bušenim srdce, naprosto spocenej a vystrašenej, tak myslim, že pokud má někdo třeba slabší srdce, klidně..

Další odpovědi
hanny 2

Infarkt nebo zástava srdce jsou častou příčinou úmrtí,jekže od mrtvých se to už nedozvíme,jestli se jim něco takového zdálo,ale myslím si,že je to možné.

Sůwa

Myslím, že po zlém snu se vždy probudíme, třeba s tím bušením srdce, nebo zpocení, ale živí. Mám s tou zubatou bohužel dost zkušeností, ale je v zásadě k umírajícím milosrdná, dokonce v posledním stádiu člověka zbaví bolesti a upraví jeho vzhled.
Co jsem viděla, všem se trošku zašpičatil nos a protáhl obličej. Jiná věc je, když člověka něco strašně vyděsí, tak na to umřít může, ale pak je to vidět i v jeho tváři. Snad každý by si přál zemřít ve spánku.