lenisek01234

Může se umřít u horečce 40 ?

Je mi 13 a skoro vždy když mám horečku tak mám 39,9 nebo 40

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud netrvá dlouho, tak ne – za „fatální“ se obecně považuje tak 42.
Umřít se ale klidně může i na 38°, pokud trvá delší dobu, nic se s ní nedělá a přechází se.

Zdroj: http://sawaal­.ibibo.com/he­alth/someone-die-from-104-degree-fever-how-high-your-fever-get-before-you-die-262710.html

Další odpovědi
www

Někdo ano, jiný zase ne.
Stejná teplota může znamenat pro každého z nás jiný stupeň nebezpečí, každý organismus se chová trochu jinak.
Více net.

bestanswer

a kolikrát jsi tu horečku měla ? dvakrát ? jednou 39,9 a o chvíli později 40, ne ?

pavluš

umřít asi né pokud budeš dostatečně,čili hodně pít a brát léky na snížení horečky např.paralen,pop­řípadě jsou zaručené zábaly nohou,rukou někdy celého těla
Doplňuji:
zábal je…jeden kus hadru namočíme v chladné vodě,né ledové,zabalíme nohy,nebo jiné a suchým kusem znovu zabalíme,můžeme opakovat dokud horečka neklesne

kartar

Musíš si rýchlo nájsť spôsob,ktorý ti vyhovuje najviac,aby sa horúčka znížila.Skús aj letnú sprchu.

Pažout

Kdybys byla dospělý je to trochu ohrožení ale u tebe to je jen nesmrtelná horečka