astor

muze se ucpat wc odpad kdyz se do nej hazi cigarety? myslim hlavne fitry

Nejlepší odpověď
jennysh

Když je toho hodně,tak ano.

Další odpovědi
elektrikář

Odpadová roura má průmněr 150 mm musel by jich být tak asi kýbl najednou.

dědapetr

Ano filtry u cigaret jsou vatové,ty se rozloží a zachytává na potrubí.Tam se hromadí až se zacpe.Na potrubí se usazuje močovina a na ni se rozmočený fltr přilepí.Jenže do záchodu se vyhazují i jiné věci které ucpání napomáhají.Už jsem ty odpady čistil tak vím o čem mluvím.Dělal jsem na bytové údržbě.Průtok klozetu je 102mm.

Michal Kole

Často čtu jak správně likvidovat odpady, ale jak správně zlikvidovat vajgl to teda ne 🙂