Jarek93

Může se to stát?

Dobrý den, mám 2 notebooky a chtěl bych mezi něma vyměnit harddisk, ptám se jestli je výměna možná tak že oba dva notebooky vypnu, odšroubuju kryt pod kterém je HDD a jenom je vyndám a prohodím je mezi sebou. Ztratí se nějaké data? Oba dva notebooky jsou stejné značky Asus. Děkuji na pomoc

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Windows asi nenastartuje, protože si bude myslet, že je „kradený“ když bude náhle na jiném PC.

Pokud jsou technicky disky stejné SATA, 2,5 tak by neměl být problém.