JeRRyi88

Může se to – Jsem s přítelkyní pomalu 2 roky a nedávno mi umřela babička, je vhodné vzít ji na pohřeb?

Chtěl bych se zeptat. Jsem s přítelkyní pomalu 2 roky a nedávno mi umřela babička tak se chci zeptat jestli se to sluší a může že by byla moje přítelkyně na pohřbu semnou. Je mi blbý při takový události jí nechavat doma když mojí babičku zná.

Nejlepší odpověď
I am Kejbý

Myslím, že pokud tvoji babičku znala, pak není důvod, proč by se s ní nemohla přijít rozloučit stejně jako všichni ostatní. Blbý to určitě není.

Přeji upřímnou soustrast…

Další odpovědi
Mirdas

Samozřejmě že se to hodí, možná se to po dvou leté známosti i očekává.

marci1

Určitě, ale domluv se s organizátory pohřbu, aby na případném karu počítali i s ní.

SimonaL.

Řekla bych, že po dvouleté známosti není nic špatného na tom, že s sebou na pohřeb blízké osoby vezmeš i svou přítelkyni. Zvlášť pokud tvou babičku sama znala, tak určitě ocení, že ji budeš chtít mít na pohřbu taky.

cochee

I am Kejbý: jen takovou maličkost – soustrast se nepřeje, to by bylo trošinku morbidní. Soustrast se vyjadřuje. Nejlépe použít jen „Upřímnou soustrast,“ bez slovesa.