zjentek

může se tady ptát za některé, kteří se stydí zeptat se?

jen na vysvětlenou- níže položenou otázku jsem samozřejmě pokládal za někoho, já takoví věci vím…
… pokud si po každé velké opláchnu dupu, měl bych si i tak každej den vyměnit kalhotky?

Nejlepší odpověď
gecco

Klidně…
Ale klidně se můžeš ptát i sám za sebe, i kdyby ses styděl – my to nikomu neřeknem…
😉

Další odpovědi
Emefej

Nestyď se, na nikoho se trapně nevymlouvej a klidně se zeptej sám za sebe. Pokud nosíš kalhotky, je to věc tvého osobního vkusu, nikdo tě tu nebude odsuzovat. Za to se opravdu stydět nemusíš.

dědapetr

Není to na škodu udržovat hygienu,také si měním denně spodní prádlo.

zjentek

Efemej, dostal´s mě ..a nevěděl bys ještě, jestli je potřeba to spodní prádlo denně měnit, i když po velký používám vodu? Ale nepiš, že je to přeci jasný, že to ví každej a raději popravdě napiš, jak to děláš ty ..osobně si myslím, že by se to nepos_ralo, i kdyby den měl 34hodin.

Pepa25

Nepoužívej slovo „dupa“, to je hodně regionální (z polštiny), obávám se ,že to hodně lidí nepochopí a kdoví, co se dozvíš 😉