Může se svatba, aby byla oficiálně platná spáchat i přímo doma, či na vlastním pozemku?

Nejlepší odpověď
annas

"Zrealizovat obřad ve vlaku, v jeskyni, na palouku u lesa nebo prostě jen doma na zahradě není v dnešní době nic neobvyklého.

Nicméně, nemusí to být vždy úplně jednoduché. Nezáleží jen na vás, ale také na ochotě oddávajícího a majitele objektu nebo pozemku, kde se má obřad uskutečnit. Dá se ale říci, že ve většině případů vyjdou všichni zamilovaným párům s neotřelými a originálními nápady vstříc."
atd.
http://radce.i­prima.cz/svat­ba-v-parku-na-lodi-nebo-jinem-netradicnim-miste-jak-ji-zaridit

Další odpovědi
Emefej

Ano.

terry

Svatba se může konat téměř kdekoli, v rozumné míře.
Platnost obřadu dává oddávající úředník.

lexx

a kde ještě jinde ? každej nemá na lokál s obsluhou, víš ?