Klarisa

Může se střevní chřipka vrátit?

Před 14 dny měla průjem moje vnučka,pak moje dcera-její matka,já,syn.Prý to byl virus.Ted v pátek jsem dostala průjem a trvá to dodnes,ale nezvracím.Včera začala zvracet vnučka a po ní dcera,takže ted obě spí,nevíte co je toho příčinou a proč to máme opakovaně,nikdy se nám to nestalo,není toho vinna kočka,kterou máme?máme jít všichn k lékaři?

Odpovědi
anetadela1

To je druhé kolo. U nás to bylo taky. My naštěstí prošly jen tím prvním. Po 14 dnech ve školce taky učitelka začla hlásit, že se to vrátilo – zvracení a průjmy. Tak jsem čekala, že to taky znova chytnem, a nic.
Já myslím, že jen dodržujte dietu a pitný režim. Pokud nemáte horečky, tak k doktorovi nemusíte.

Michal

Ano může. Já jsem si to prožil také.Dokonce jsem byl u lékaře,ale to je tím,že jsem diabetik a velký úbytek vody by mě mohl ublížit.Pak nám lékarnice poradila Imodium a mám klid.Nejsem si jist ,jestli tento lék smí používat děti?!K lékaři by jste měla zajít.

Zdroj: život