VampGirl

Může se stát, že začne plesnivět lignocel (kokosová drť)?

Kdesi jsem četla, že prý plesnivět nemůže, protože v něm nejsou žádné oraganické látky, které by plesnivěly. Je to pravda? Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tuCZek

no cementová zeď taky není organická a kolik lidí ji doma má

Další odpovědi
elektrikář

Jako každý přírodní materiál muže plesnivět Záleží jak je materiál vlhký a jestli je plísněmi nakažen. Spory plísně se šíří vzduchem. Zaleží na teplotě skladování.Jakmile nastanou příznivé podmínky začnou se množit.

Valky

Možné je vše.. Nedávno jsme s přítelem bydleli v podnájmu v baráku, zařizovala nám to tehdy nejlepší kamarádka (Její otec je majitelem domu.. takže jsme jí slepě důvěřovali..) a tam byla taková plíseň, že máme rezavý i alobal! Bez legrace! I přítelův oblek a zimní bunda!!! Mě také kožené pantofle… Takže já se nedivím ničemu!! Vydrželi jsme tam dva měsíce… díky bohu jsme utekli!!