Avatar uživatele
anonym

Může se stát,že se nevrátím z astrální dimenze?

Chtěl bych se dostat do astrální dimenze,není to jednoduché,ale mám strach že se už zpátky nevrátím.A vy,ris­kovali by jste to
Doplňuji:
No,vy ste trollové:Dsprávně je to astrální cestování,je o tom hodně článků,jde o to,že se vaše duše oddělí od těla a je volná viz.google.com

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Speed77 před 3535 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pondělí

Ne,neriskoval

Proč bych se vracel,jak tam už jednou budu,nehledě nato,že v léčebně na nás budou hodní

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Ne,neriskoval

Je třeba být znalý a velmi opatrný, riskantní to je, nesmí se do ničeho zasahovat!
Můžeš se tam setkat i s jinými bytostmi…
Jeden student začal „cestovat“, aniž by o to stál. Jednou měl na koleji velký problém, spolubydlící našli bezvládné tělo a volali záchranku. Málem se neměl kam vrátit. Časem si kamarádi zvykli. Dnes cestuje záměrně a rád ;).
Já jsem tu „odvahu“ nenašla a zkoušet to nehodlám :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ano,riskoval bych to

Poněvadž samotná ‚astrální dimenze‘ je nebetyčná blbost, ani bych to nezkoušel 😁
Doplňuji:
Ale je tady jiné riziko, totiž to, že z toho nakonec zcvokneš, což je mnohem pravděpodobnější !! 😁 Tedy pokud se ti to již nestalo ☹

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ne,neriskoval

Doplňuji:
Že ty sis zapomněl vzít prášky ?

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Ano,riskoval bych to

ty si ešte tu?

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ne,neriskoval

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne,neriskoval

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Da ny jestli víš něco víc napiš pls

před 3534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Tohle nemá s trollingem žádnou souvislost. My víme co je „astrální cestování.“ a blbí rozhodně nejsme a aby jsme nerozeznali opravdu PODSTATNÝ rozdíl mezi termínem „astrální dimenze“ a „astrální cestování.“ no to asi opravdu ne. V této „prekérní“ situaci jsi troll ty za předpokladu že takovýmhle zhovadilostem věříš a ještě se snažíš bejt zajímavej.

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Uklidni se,ok?já jsem tě nijak neurazil a odkázal jsem jinam kdyby někdo nevěděl,a nesnažím se být zajímavý,to spíš ty,a neurážej to v co věřím,svůj názor si ale na to klidně měj.A jestli tě moje otázka nezajímá,tak na ní neodpovídej mysli si co chceš a UŽ NA NÍ NELEZ!

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ovšem teď je otázka z jakého důvodu tazatel pokládal otázku.
Jestli na ní dle jeho slov nemám lézt je rozumné ji pokládat ?
A co na to Jan Tleskač ?

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ať na to lezou jen ti jenž to zajímá a mají zkušenosti

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Já si myslím, že to dítě ani neví o čem mluví. Pouze si cosi přečte, nadchne ho to a bez přemýšlení si to rozvíjí. Ale buďme tolerantní, je to naivní mládí 😁

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jistě,je o tom několik webů,důkazy,a další.Hele to co minule jestli tě to nezajímá tak na to nereaguj,a neprovokuj,mě nenaštveš;)a jinak dítě nejsem,myslíš že dítě takto dovede obhajovat svůj názor?

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Dobrá argumentace :D

Já si myslím že dovede :)
Krom toho jestli miluješ ezoteriku proč ne :D
http://www.astralni-cestovani.info/
Nech se unášet a příjemnou zábavu :)

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Taky nejsi špatný řečník,a co znám většinu dnešních dětí mezi 9–14 lety co dokážou mluvit jen o mc myslím že ně:)
sorry děti

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Tak to se evidentně mýlíš jestli takhle argumentuješ.

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

No jo :D

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Toto ale ale jen sranda, horší jsou ti v našem věku, poznamenaní dřívější dezinformacemi a teď se vrhli třeba na celostní, alternativní, čínskou a bůhvíjakou medicínu, kterou všemožně a všude všem upřednostňují (poněvadž se sami bojí pravdy od klasického lékaře)! To je podle mne pro neznalé mnohem horší.. ☹

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Slyšel jsem o případech léčitelů kteří lidem nakecali kde co a místo klasické zvolili tu ezoterickou :(
Šlo to až k soudu.

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

I na Google píši trollové a Google za to nemůže !! 😁
Google sice často pomůže, ale člověk na rozdíl od něj má i mozek, což ti asi nějak nedochází, možná chybí ☹
Sorry za upřímnost.

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek