Pokročilý

Může se stát,že se nevrátím z astrální dimenze?

Chtěl bych se dostat do astrální dimenze,není to jednoduché,ale mám strach že se už zpátky nevrátím.A vy,riskovali by jste to
Doplňuji:
No,vy ste trollové:Dsprávně je to astrální cestování,je o tom hodně článků,jde o to,že se vaše duše oddělí od těla a je volná viz.google.com

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ne,neriskoval

Proč bych se vracel,jak tam už jednou budu,nehledě nato,že v léčebně na nás budou hodní

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,riskoval bych to

Poněvadž samotná 'astrální dimenze' je nebetyčná blbost, ani bych to nezkoušel :-D
Doplňuji:
Ale je tady jiné riziko, totiž to, že z toho nakonec zcvokneš, což je mnohem pravděpodobnější !! :-D Tedy pokud se ti to již nestalo :-(

Bronzový

Ne,neriskoval

Doplňuji:
Že ty sis zapomněl vzít prášky ?

Bronzový

Ne,neriskoval

Je třeba být znalý a velmi opatrný, riskantní to je, nesmí se do ničeho zasahovat!
Můžeš se tam setkat i s jinými bytostmi....
Jeden student začal "cestovat", aniž by o to stál. Jednou měl na koleji velký problém, spolubydlící našli bezvládné tělo a volali záchranku. Málem se neměl kam vrátit. Časem si kamarádi zvykli. Dnes cestuje záměrně a rád ;).
Já jsem tu "odvahu" nenašla a zkoušet to nehodlám :)

Zlatý

Ano,riskoval bych to

ty si ešte tu?

:-Q

Stříbrný

Ne,neriskoval

Stříbrný

Ne,neriskoval

Diskuze k otázce

Pokročilý

Leonix

Da ny jestli víš něco víc napiš pls

Bronzový

Nazdar Bazar

Tohle nemá s trollingem žádnou souvislost. My víme co je "astrální cestování." a blbí rozhodně nejsme a aby jsme nerozeznali opravdu PODSTATNÝ rozdíl mezi termínem "astrální dimenze" a "astrální cestování." no to asi opravdu ne. V této "prekérní" situaci jsi troll ty za předpokladu že takovýmhle zhovadilostem věříš a ještě se snažíš bejt zajímavej.

Pokročilý

Leonix

Uklidni se,ok?já jsem tě nijak neurazil a odkázal jsem jinam kdyby někdo nevěděl,a nesnažím se být zajímavý,to spíš ty,a neurážej to v co věřím,svůj názor si ale na to klidně měj.A jestli tě moje otázka nezajímá,tak na ní neodpovídej mysli si co chceš a UŽ NA NÍ NELEZ!

Bronzový

Nazdar Bazar

Ovšem teď je otázka z jakého důvodu tazatel pokládal otázku.
Jestli na ní dle jeho slov nemám lézt je rozumné ji pokládat ?
A co na to Jan Tleskač ?

Pokročilý

Leonix

Ať na to lezou jen ti jenž to zajímá a mají zkušenosti

Zlatý

Já si myslím, že to dítě ani neví o čem mluví. Pouze si cosi přečte, nadchne ho to a bez přemýšlení si to rozvíjí. Ale buďme tolerantní, je to naivní mládí :-D

Pokročilý

Leonix

Jistě,je o tom několik webů,důkazy,a další.Hele to co minule jestli tě to nezajímá tak na to nereaguj,a neprovokuj,mě nenaštveš;)a jinak dítě nejsem,myslíš že dítě takto dovede obhajovat svůj názor?

Bronzový

Nazdar Bazar

Dobrá argumentace :D

Já si myslím že dovede :)
Krom toho jestli miluješ ezoteriku proč ne :D
http://www.astralni-cestovani. info/
Nech se unášet a příjemnou zábavu :)

Pokročilý

Leonix

Taky nejsi špatný řečník,a co znám většinu dnešních dětí mezi 9-14 lety co dokážou mluvit jen o mc myslím že ně:)
sorry děti

Bronzový

Nazdar Bazar

Tak to se evidentně mýlíš jestli takhle argumentuješ.

Bronzový

Nazdar Bazar

No jo :D

Zlatý

Toto ale ale jen sranda, horší jsou ti v našem věku, poznamenaní dřívější dezinformacemi a teď se vrhli třeba na celostní, alternativní, čínskou a bůhvíjakou medicínu, kterou všemožně a všude všem upřednostňují (poněvadž se sami bojí pravdy od klasického lékaře)! To je podle mne pro neznalé mnohem horší.. :-(

Bronzový

Nazdar Bazar

Slyšel jsem o případech léčitelů kteří lidem nakecali kde co a místo klasické zvolili tu ezoterickou :(
Šlo to až k soudu.

Zlatý

I na Google píši trollové a Google za to nemůže !! :-D
Google sice často pomůže, ale člověk na rozdíl od něj má i mozek, což ti asi nějak nedochází, možná chybí :-(
Sorry za upřímnost.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.