ptáč

Může se stát, že přejezením se zleniví?

Jako třeba tady. Že se mnozí uživatelky a uživatelé zpočátku snažilli aby poradili, ale po setrvání několika let na jednom místě a po sesbírání bodů od ostatních jaksi zlenivěli. Jako by říkali to já už dávno vím, proto odpovím jinak… Jako by z nich vyznívala únava z věčných otázek, říkají běžte se prosím vás bodnout s takovými dotazy. Běžte si hrát s míčem. Přesto vždy reagují i když by nemuseli/y. Vždyť jsou to všichni inteligentní lidé, ale zdá se mi, že jsou napěchovaní natolik, že trpí nějakým mamem z toho, že mají tolik bodů a stovky prosezených hodin u počítače. Tak se ptám, nemají jiný cíl než prudit s nic neříkajícími odpověďmi které se zdají být logické, ale totéž by napadlo i opici? Jako by byli otráveni sami sebou a rozdávali to nám. Přesto zde sestávají uživatelky které trpělivě odpovídají a nemají ten pocit, že už nic nemusí. A těm patří můj obdiv. Přeci jenom je to jejich čas který nám věnují.

Nejlepší odpověď
anonym

Po nějakém čase na jakékoli poradně zjisíš, že někteří tazatelé jsou:

  • líní zformulovat si aspoň myšlenku
  • líní rozumně zformulovat otázku
  • líní zapátrat na webu
  • líní před otázáním se zabrousit do týchž, již dříve zodpovězených o­tázek

No – a někdy prostě člověk ´vypění´.
😉

Další odpovědi
mosoj

Milý ptáči.
K odpovědi na úrovni je zapotřebí někdy mnoho snažení, hledání a tápání. Když to zplodíš, tak ti to potom kde kdo smaže, protože se mu nelíbíš.
Takže se již nenamáhám a odpovídám z patra přímo z hlavy jen aby to nezabralo moc času.
Profil mám otevřený , můžeš porovnat moje ( nejenoém moje) odpovědi z doby cca dva roky nazpět. Bohužel ty nejpracnější jsou mnohdy smazány ty již neuvidíš.
Přeji ti aby jsi nebyl přejeden.
Odpovídat si budu podle sebe, nikoliv podle tvého přání.

iceT

To víš,že přejezením se zleniví,ale jedná se jen o přejezení z jidla.
Tady je to něco jiného,kdyby se sem házely normální otázky,tak by se odpovídající přetrhli ochotou odpovědět,ale vzhledem k tomu,že se dotazy i odpovědi tak nějak v průběhu mažou,aniž se kdo dozví proč,tak ono to tak nějak člověka přestane bavit,a nemusí být nai přejezený,jak říkáš.Mnohé dotazy lze relativně snadno dohledat,ale chce to trochu práce namáhat mozek,ono se se sice říká líná huba,holé neštěstí,ale tady to snad neplatí do písmene.
A ano,mnozí z nás tu nejsou jen pro body,ale aby svoje vědomosti předali jiným co o to třeba i stojí,ale pokud se pak tazatel neobtěžuje ani poděkovat…

marci1

Ráda pokud vím, odpovím ( alespoň se snažím ). Otázky jsou někdy bohužel takové, že se na ně „seriózně“ odpovídat nedá. Otázky se stále dokola opakují ( i když by se otázky opakovat neměly ) a pak asi těžko odpovídá s „velkým nasazením“. Neopakujte prosím otázky stále dokola, po zadání otázky se pod zadáním objeví stejné, či podobné otázky, které již byly zodpovězeny. 🙂