zvonisek

Může se i neherec stát hercem?

Když je šikovný

Nejlepší odpověď
Kulpix

Ano, může. Například dnes zesnulý herec BUD SPENCER (dej mu pánbu věčnou slávu) vystudoval nejdřív práva, poté se věnoval sportům (plavání) a teprve pak se dal na hereckou kariéru.

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Bud_Spencer

Další odpovědi
Klaproth

Ano, může.

dalid

Poznam niekolko ludi, ktori hraju ochotnicke divadlo. Je to idealna cesta ako sa stat hercom aj bez skoly.

Dochy

A to si myslíš, že novej herec se vždy z ničeho nic vylíhne, nebo vyskytne? 😉
Sorry, ne zcela dobře položená otázka 😉

Je docela dost známých herců, kteří se herci stali tak nějak omlylem/náhodou.

led

Ano. Herec môže byť ten, kto je za hranie platený, herec môže byť aj ten kto to robí preto, že chce hrať, nehľadiac na peniaze (ano, aj takí sú), herec môže byť aj ten, kto má z toho iný zisk
Herec môže byť na doskách, čo znamenajú svet…
Herec môže byť aj žiak základnej školy keď presvedčuje učiteľa, ako sa doma pripravoval,
výborní herci sú trhoví predavači , ako tí dokážu presvedčiť kupca… ,
hercami sú politici so svojim širokospektrálnym pohľadom akoby upretým len na vás a ústami plných myšlienok, nie však čo v mysli to na jazyku…
Ale skutočne, aj neherec sa môže stať buď „jednorázovým“ hercom (vyhrá jednorázový konkurz do filmu, alebo divadla), alebo sa ním stane aj profesionálne, ak svojim kumštom presvedčí ctené publikum a režiséra.
Hercom sa môže stať aj o človek, ktorý s herectvom nechce mať nič spoločné:
Dokonca aj neherec v plnohereckej rodine, taký, čo s herectvom nechcel mať nič spoločné a radšej vyštudoval priemyslovku, až nakoniec po rokoch už ako majster závodnej vlečky, nevydržal a stal sa známym profesionálnym hercom.

Tanečnice

Určitě může, když se bude snažit.