zjentek

Může se smíchat šampon s tekutým mejdlem a pak to jedno balení používat na celý tělo?

Řekněme tak 25% šamponu v celkový směsi…

Nejlepší odpověď
Drap

Smíchej jak chceš. Umývat to bude v podstatě stejně.

Další odpovědi
Šidlo

môžete sa komplet umyť jedným prípravkom, ak nemáte brutálne kožné problémy…šampón čistí viac

kozmetický priemysel len kecá, ked ponúka iný produkt na každú časť tela…a ak sa veľmi nepotíte a nerobíte so zvieratami/odpadom, teplá chlórová voda z našich potrubí a čističiek väčšinou stačí

gecco

Já se přiznám, že – takřka nemaje vlasy, myju si celé tělo tuhým mýdlem…
Zkus to taky…
😉

johana 56

Smíchat se může, ale jednodušší je koupit tělový i vlasový šampon v jednom balení…

ivzez

Já tekuté mýdlo nepovažuju za mýdlo… téměř je nepoužívám.
Dávám přednost tuhému mýdlu a šampónu.

anonym

Áno a proti lupům je dobrá také prevence praní s jarem.

arachis

Ne,pokud si nechcet způsobit kožní problémy,šampon je na ostatní pokožku těla velmi nevhodný.Někde jsem to nedávno četla,ale už nevím proč,tak bohužel zdroj neuvedu. Jestli moc pokožku odmašťuje,fakt nevím. Občas se určitě nic nestane.