bolak

Může se sám od sebe zvětšit zub?

Všiml jsem si že mám kousek předního zubu (jedničky nahoře) větší než je ten sousední. Je možné že se mi sám od sebe zvětšil nebo to tak mám furt a jen jsem si toho prostě dříve nevšiml?

Nejlepší odpověď
Drap

Sám od sebe rychle nepovyroste. To jste si toho nevšiml. Každý zub naroste trošku jiný

Další odpovědi
hanulka11

pochybuji, že by se ti zvětšil

jendahun

Jasně,kancům rostou zuby celý život.Buďte rád,že je to ten horní – „klekták“.Ty spodní se jmenují „páráky“ rostou delší.Ceněná trofej.

Sůwa

Buď v klidu, zub skutečně může povyrůst i v dospělosti a obzvlášť je to viditelné u jedničky. Mně se tohle stalo asi ve 45 letech.
Doplnění: vůbec nepochybujte. Škoda, že sem nejdou vkládat fotky, mám totiž důkaz – foto z června letošního roku, než mi zuby zbrousili pro metalkeramickou náhradu.