zjentek

může se psanej projev považovat za verbální komunikaci?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně…
Verbální komunikace je komunikace pomocí jazyka (slov) – takže i komunikace písemná.

Další odpovědi
quentos

Obsahuje verba, tedy slovesa? ;{)> pak není o čem diskutovat…

dudu

Jen pro zajímavost uvádím, že nejen fyzické, ale i verbální napadení může být trestným činem.

zjentek

dudu, tvůj příspěvek je sice mimo otázku, přesto potvrzuji, že máš recht a zvláště tobě doporučím si tento fakt opakovat každý večer před spaním, místo desatera ..podobný doporučení jsem ti již mnohokráte doporučoval a určitě (vzhledem k tvým příspěvkům) tak ještě mnohokráte učiním. Jen si musíš bejt tutově jistej, že na tato doporučení nezareaguješ verbálním napadením (třeba o mindrácích a komplexech a tak podobně , znáš to né ty starej pardále) ..to už si ale musíš pohlídat sám, v tom ti už nepomůžu ..a nemusíš děkovat, já tvý příspěvky také oceňuji v duchu ;)

anonym

Chujům jen závidím,ogare.

zjentek

je jasný, že verbální je slovy vyjádřený ;q ..ale přišlo mi, že ten dotaz se sem tak nějak hodí ..myslím, že ogar Jugar to nevěděl!