iceT

Muze se prehrat ntb v dusledku celodenni prace na nem?Mam starsi typ.

je od rana zapnuty,a ted je vsechna prace na nem pomala,nechce nic nacist.

Nejlepší odpověď
anonym

přehřátí komponent je možné ale projevuje se nestabilitou systému, rozhodně ne zpomalením systému … zvlášť pokud jde o starší notebook který pravděpodobně ještě neuměl podtaktovávat

Další odpovědi
Ewush

Mi se noťas přehříval nedávno, a to kvůli zanesenému ventilátoru. Otec mi ho kompletně celý vyčistil a od té doby zase jede bez problému. Závada se většinou projevovala tak, že zhruba po 4 hodinách práce na ntb se sám od sebe vypnul a pak hned zase sám zapnul. Stáhla jsem si prográmek SpeedFan, díky kterému si hlídam jak teplotu ntb, tak využití CPU. Vřele doporučuji.