Avatar uživatele
Rakira

Muze se povest provaz tlustemu (90–100 kg) cloveku?

Moje kamoska ma nadvahu a chtela by umet provaz tak jako ja:) je mozne aby se ji to pri jeji vaze podarilo?


Tech 100kg nejsou svaly ale tuk :)

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, může

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Udělat provaz není otázka (nad)váhy, ale rozsahu pohyblivosti kloubů. Pro ženy je snazší tento cvik udělat, protože jejich tělo je v oblasti pánve trochu jinak stavěné než mužské. Z mužů to dokáže málokterý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Všechno je možné, ale pokud má 100 kg člověk na svém těle převážně tuk, ne svaly, tak to pravděpodobně není možné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Pokud někdo váží100 kg, neznamená to nutně, že je tlustý. V mládí jsem důvěrně znala jednoho hokejistu, který vážil přes105 kg a neměl na těle ani gram zbytečného tuku. Provaz by určitě udělal.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Já bych té kámošce nejdříve pomohla zhubnout, protože 100 kilo to fakt nechápu. A pak ať se učí provaz. Na základce jsme měli tlustou učitelku a udělala v pohodě stojku i hvězdu. Myslím si, že pokud se nějaký cvik, sport naučíš v mládí, pak to půjde i v pozdějším věku, i při více kilech. Ale asi záleží na tom, zda ta stokilová cvičí, pohybuje se a nebo jen sedí u televize a žere. Taková se provaz těžko naučí.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek