Elis Pokorná

Může se použít režim v letadle když jste uvnitř letadla? Moc tomu nevěřím.

Odpovědi
haklik

režim v "letadle"vypne veškeré vysílání mobilního telefonu,blue­tooth,wap,můžeš jen k datum v zařízení.je to kvůli možnému vlivu záření na palubní přístroje.

hranolka1407

Režim v letadle vypne všechnu síťovou komunikaci, ale manuálně ji jde zase zapnout. Pokud chceš telefon používat při letu, použij režim v letadle, nechceš-li pracovat s telefonem vypni ho.