Boy 13

Může se poškodit externí disk, když na něj zálohuju vadná data?

Stalo se mi, že když jsem si zálohoval fotky a videa, tak tam nastal problém s jedním videem a musel jsem dát vynucené zastavení, tak proto mám strach, jetsli se nemohla třeba poškodit rychlost disku, díky za odpověd.

Nejlepší odpověď
gecco

WTF – „vadná data“??
___
Ne – (ne)uložená data, obecně, nemají na HW žádný vliv…
___
Disk si prostě jen vyčisti – anebo, má-li dostatečnou kapacitu k uložení dalších dat, nech jej tak…

Další odpovědi
Klaproth

Ne, daty (vadnými či nevadnými) disk nepoškodíš.