slipknotak

Může se pod saunovací oblek nosit termo prádlo ?

jestli to nejak neovlivni saunovaci efekt kdyz je to tak na telo..a jestli mate se saunovacim oblekem zkusenosti tak piste nazory ;)
Doplňuji:
http://extrace­ny.mimishop.cz/de­tail.php?zbozi=1514382 tot je saunovaci oblek, pouzivaji ho i boxeri kdyz potrebuji pred zapasem rychle shodit kila

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ale do sauny se přece chodí jen tak bez všeho,max.omotaný/á osuškou,to by ti bylo asi dost horko!Co myslíš tím saunovacím oblekem?
Doplňuji:
Díky za info,koukám,že mám mezery ve vzdělání!

Další odpovědi
led

Termo prádlo je z priedušného materiálu a udržuje stabilnú teplotu, saje pot.
Saunová kombinéza sa naopak používa na zvýšenie teploty tela a tým vylučovať pot.
Je z nepriedušného materiálu, takže pot nesaje. Po asi 5 minútach pri zvýšenej námahe z vás tečie pot, ako by ste boli pod sprchou. Pozor pri cvičení, pot tečie nielen vnútri kombinézy ale aj z hlavy, cvičte na cvičebnom koberci (po skončení je mokrý).
To schladenie máte po vyzlečení pod sprchou so studenou vodou.

mosoj

Nechtěl jsem být škodolibě ten první, ale také otázce nerozumím. Třicet let chodím do sauny a vždycky jsme tam byli včetně žen tak jak nás pán bůh stvořil.

Saunovací efekt, je pocení a prudké zchlazení. To se v obleku dělá jak¨?

Jo takto. Nesmíš tomu všemu věřit. Hlavně tomu spalování tuku. To není škvaření sádla na plotně !!

To dělal můj kamarád když chtěl před zápasem splnit váhový limit. Tak jsme ho strčili do igelitového pytle a on v něm běhal. Takto rychle vypotil nějaké to kilo ( ale vody – nic nespálil) a šel na vážení. Po vážení se zase napil !!