zzzlatokopka

Může se po použití Fastum gelu do infrasauny?

V přibalovém letáku jsem četla, že se nemůže na slunce a do solárka, o sauně tam nic není.

Ráno jsem si namazala koleno, a teď zvažuji infrasaunu, jen nevím, zda do ni můžu.

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Odpovědi
gecco

Fastum zvyšuje citlivost pokožky na UV, IR by mělo být naprosto v pohodě.
😉

marci1

Toto záření nemá s UV zářením nic společného. Tak si to užij. 🙂