může se po nastřelení náušni do lázní?

do chlorované vody
Doplňuji:
nechci aby mi to hnisalo

Odpovědi:

Když si dáš na uši pozor a po koupelích si je ošetříš nějakou slabší dezinfekcí ajatin, peroxid vodíku apod.), tak by se nic stát nemělo. Chlorovaná voda sama o sobě slabě dezinfekční je. Pokud by ti uši začaly hnisat, vyhledej zdravotnický personál, ten už si s tím poradí.
Doplňuji:
To by talké nemělo a pochybuji, že na to bude mít voda v bazénu zásadní vliv. Pokud je nastřelení provedeno odborně, tak by hnisat nic nemělo a určitě nepůjde o to, že si necháš naušnice nastřelit a hned půjdeš do bazénu. Ještě se poraď se sestrou nebo paní, která Ti bude nástřel provádět. Já osobně bych v tom opravdu problém nehledala a protože jsem tvor vodní, tak bych si pobyt v lázních ničím nenechala kazit. Užij si to.

Zlatý

Sice nevím,kdo ti nástřel prováděl,ale mě tatér ve studiu píchal do ucha dvě naušnice a důrazně doporučil do bazénu nechodit.Po nastřelení se asi uši lépe hojí,ale stejně si je ošetřij solným roztokem-trochu vody,trochu soli,rozpustit,vatovou tyčinkou namočenou v roztoku,uši s dírkama potírat.Je jedno jestli dírky udělal tatér nebo nastřelovací pistole,pořád je to zásah do těla a myslím,že tím roztokem moc škody neuděláš.

Zlatý

Dej si tam stříbrné náušnice a jeď. Stříbro je bakteriocidní !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.