GTA Andreas

Může se o sýkorce říct že je blbítko, když se přede mnou stydí jít si pro snídani?

Nejlepší odpověď
Damiana

To, že je někdo plachý (a asi ví proč to dělá), neznamená, že je blbý.

Další odpovědi
Lucijej

Tak hloupej jouda to říct může. Sýkorka se před tebou nestydí, ona tě vidí jako případné nebezpečí a čeká, až situace bude bezpečnější – ty odtamtud vypadneš.

beer

Ona blbítko není )) Je pouze ostražitá, což je pro její přežití podstatné. Pokud budeš mít ale hodně trpělivosti a necháš ji na svoji přítomnost zvyknout natlik až pozná, že jí z tvé strany žádné nebezpečí nehrozí – pro snídani si přijde. Ovšem ne do kuchyně ke stolu, ale třeba na krmítko a můžeš si ji prohlížet z blízka.
Každé zvíře má mimo jiných také tzv. útěkovou vzdálenost a právě tímto způsobem se ona vzdálenost dá snížit v určitém místě (krmítko) často na minimum. V určitých místech se například i sýkory nechají od konkrétních lidí krmit z ruky (útěková vzdálenost nula).
Studium+praxe

mosoj

Zřejmě ví proč.

hanulka11

Není blbítko, jen se tě bojí to je prostě normální- tak nebuď blbítko ty a nech ji v klidu nazobat