LuK4S3k CZ

Může se něco stát po nainstalování hamachi ?

Doplňuji:
www : To není hra ale program na založení serveru bez intertní IP aresy

Nejlepší odpověď
badisko

V lepsim pripade nee …no a v horsim ti exploduje PC a ty se vyparis …
Doplňuji:
:D…pro www http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ha­machi

Další odpovědi
fandosaurus

Pokud bude s officiálních zdroju tak ne…

www

Hru neznám, proto všeobecně:
Pokud bude, jak bylo již uvedeno, z oficiálního zdroje a pokud bude tvůj pc splňovat požadavky pro hru, nebezpečí nehrozí.
Praxe
Doplňuji:
Tímto mám na mysli instalaci hry do počítače, při hrách online na výbavě většinou nezáleží.

Manijak

Co by se stalo, jednoduše, když si hamachi zapneš, vytvoříš server na virtuální síti hamachi, a můžeš na tom serveru normálně být, ´je to v pohodě.

www

😁:-D:-D
Už jsem to našel na stahuj.cz, sorry. Mrkni tam, jsou tam i recenze uživatelů, kteří vědí více !!