Může se narodit kluk bez penisu a varlat ? Jakého je pak pohlaví, když nic nemá ? Co se uvede do dokladů?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Podle čeho ale pak poznáš, že je to kluk? Jsou případy, kdy se narodí dítě s mužskými i vnějšími pohlavními znaky, pak se zkoumá vnitřní uspořádání, co převažuje. Než se dojde ke konečnému závěru, je dítě vedeno jako kluk. Takový případ znám, ale dítě bylo i mentálně retardované.
Doplňuji:
Já jsem nenapsala s mužskými i ženskými vnějšími pohlavními znaky – hermafrodit.