huxa

Může se napsat adresát balíku velkým tiskacím písmem?

místo Praha tam tam napsat PRAHA

Nejlepší odpověď
brillant

Ano, nevím proč by se nemohlo

Další odpovědi
anonym

Můžeš,ale ne červeně!

Michal Kole

Mě spíš vadí, že když něco posílám poštou, tak musím vypsat průvodky (podací lístek, poštovní dobírkovou poukázku) a ještě po 3. to napsat na balík.

A jdu na poštu a pošťačka to musí RUČNĚ přepsat do počítače.

Proč na to nemůže mít pošta na webu program, co to vypíše, vygeneruje nějaký čarový kód, který by pošťačka naskenovaka už by měla vše v počítači.

Blecha

Jo, je to jedno ;)

kobranek

Může.