Lucule13

muže se nakazit králík od člověka rýmou ??

mám rýmu a chtěla bys se zeptat jestli se mužže nakazit i králíci..

Nejlepší odpověď
anonym

Nemůže, králičí rýma je jiného původu.

Zdroj: http://www.kra­likar.cz/index­.php?option=com_k2&vi­ew=item&id=46:na­ka%C5%BEliv%C3%A1-r%C3%BDma-kr%C3%A1l%C3%­ADk%C5%AF&Ite­mid=335

Další odpovědi
samicek333

Může, je to živá bytost jako každá jiná, dýchat musí a chytit takovouhle nemoc taky může…

mojitek

ano,může

Ano,může.Nedejte se zmast rymou"jineho puvodu" to je pravda jen castecne.Kdo mel doma nejake zvire a byl s nim na veterine,tak vi,ze veterinar durazne varuje pred nakazenim od cloveka.At uz je to pes,potkanek nebo kralik.