dkk

Může se na poštu v bruslích?

Nejlepší odpověď
tom004

Proč ne,ale může tam být,v těchto dnech,problém s ledem. 🙂

Další odpovědi
anonym

Tom vede !! 🙂 Ale abych nebyla pozadu ..... na kole by jsi tam nechtel ? 🙂 -iv-

baghira

Pokud to není zakázáno třeba nálepkou na dveřích, pak teoreticky ano. Nicméně brusle patří na stezku – na poštu by s nima šel jenom magor.
Když pojedu na poštu na kole, taky s ním nevjedu až k přepážce.

Deter

Co není zakázáno, je dovoleno. Takže pokud tam neuvidíte tento obrázek – http://www.sa­fetyshop.cz/thum­bnail.php?sou­bor=./data/pro­ducts/27d030b_j­jccuxz9_thumb­.gif – tak zřejmě ano .)

žolik

Můžete pokud není na dveřích zákaz tak ano.

Zdroj: žolík

samicek333

Pokud to není zakázáno, tak ano, ale vzala bych si sebou do batohu třeba pantofle, abyste se nemusel vracet, kdyby byl zákaz. Já bych tam asi nejezdila, abych do někoho nevrazila…

anonym

Malinko odbočím od srandiček a veselí, které jsi svou otázkou vzbudil.
Cedulka na dveřích není, protože se nepředpokládá, že by někdo byl natolik nesoudný a na bruslích tam vjel. Takže z téhož důvodu to můžeš klíďo zkusit, protože bys všechny natolik šokoval, že by se stejně nikdo nezmohl na protest a pokud ano, místo polišů by asi rovnou volali do Bohnic.
Ale v Americe, kde je vše možné, by si tě možná ani nevšimli.