Pokročilý

Může se muj penis do NÍ vejít???

Včera jsem sví holce "prstil", její 15 let, ale vešel se mi tam jen jeden prst, když jsem se snažil tam dát dva tak jsem se bál, že jí roztrhnu... ale když budeme mít sex tak jak je to s penisem...zrovna tenkej jako prst není... o to se bojím..- aby ji to pak nebolelo moc a nebo abych ji tam neco neroztrhnul

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Hlavně ne na sucho pak ti tam půjde neboj :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Až po předehře bude vlhká, vejde se tam. Zpočátku s citem, ne prudce. Penisem jí uvnitř neublížíš.

Bronzový

Asi by jste se divil co se tam všechno vejde. Je hodně elastická a když se to dobře umí tak se tam vejde i ten největší penis. Lepší je začít s nějakým lubrikačním gelem.

Pokročilý

No tak to asi nebyla dostatečně uvolněná. Nejdřív,než budeš něco podobného opět zkoušet,tak musíš navodit příjemnou atmosféru a zkus taky zjistit,jestli to vůbec chce! Třeba ještě není připravená a jen se ti to bojí říct!

Bronzový

Musíš ju napřed pořádně rozdovádět. A neměj strach, půjde to.

Stříbrný

Ženská pochva je velmi elastická, tímto otvůrkem musí po 9 měsících proklouznout celé miminko. Pro začátek použij lubrikační gel. Dá se koupit v lékárně a v drogerii. A nespěchej. Postupně se otvůrek roztáhne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.