Avatar uživatele
Leona43

Může se moje dcera nechat odvolat proti ředitelské dutce?

Dobrý den, moje dcera mě požádala o omluvení tělesné výchovy a místo toho se zůčastnila s kamarádkou komisionálního přezkoušení.Věděla jsem o tom já a věděli o tom přítomní učitelé komisionálího přezkoušení . Poté mi volala učitelka tělesné výchovy, že moje dcera se nedostavila na tělesnou výchovu.Řekla jsem, že to měla předem omluvené v žákovské knížce.Ale nikdo jí ji nepodepsal předem.Po 2 tydnech moje dcera obržela dutku ředitele školy.Může se moje dcera nechat odvolat? Děěkuji předem za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Ježíš, koho to zajímá, na vysvědčení se to nepíše, nikam se to vlastně nepíše, nic z toho nevyplývá. Já jsem na gymplu taky dostal ředitelskou důtku, pak už jsem nikdy nikde o ní neslyšel, ani jsem jí neviděl, takže to bylo jen takové trapné nic.
Jestli máš s tím problém, tak bych místo psaní na net, šel za panem ředitelem a v klídku si to s ním slušně vysvětlil, předložil důkazy neoprávněnosti udělení. Nepochybně to pochopí a důtku stáhne. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Učitelé těláku bývají obvykle největší prudiči (takové trochu gumy, no:-))). Jestli to chápu správně, tak dceři učitelka nepodepsala tu omluvenku. Takhle to ale může vypadat, že ji vůbec neukázala nebo dokonce, že žádnou neměla, nepřišla, neomluvila se a ty jsi to pak našrábla do žákajdy dodatečně. Ale zase na druhou stranu, proč by se měla dcera někde odvolávat. Ty jsi její matka, zajdi si za třídní a vysvětli jí(mu) jak to bylo. Pokud byla v té době na přezkoušení a ne někde za školou, mělo by to být v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Z čeho by se měla nechat odvolat ? Může se odvolat proti udělení důtky ředitele, ale nemyslím, že by jí to v něčem pomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

důtky slouží výhradně k upozornění rodičů na chování žáka/studenta, takže jestli o tom víte, nezatěžoval bych se s tím. V osmé i deváté třídě jsem měl ředitelskou důtku, nikde to po mě nechtěli, jen na ně jsem měl vždy dostat podpis rodičů, který obstarala spolužačka, samozřejmě za protislužbu :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek